Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB1601-M000X0
Модель:
X1407QA-LY008W

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
Що всередині
Екран
14" WUXGA
Процесор
Snapdragon X X1 26 100
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Qualcomm Adreno
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Windows 11 Home
Вага
1.49 кг
Батарея
70 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Всі характеристики
Докладніше
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB1601-M000X0 |
| Назва моделі | X1407QA-LY008W |
| Штрихкод (Європа) | |
| Штрихкод (США) | |
| WEEE | |
| BASE UNIT | VSNB1601-BU1011 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook 14 |
| Операційна система | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Quiet Blue |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Quiet Blue |
| Колір клавіатури | Gray |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Quiet Blue |
| Військовий стандарт | N/A |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio |
| LED Backlit Unit | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 300nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 87% |
| Процесор | Snapdragon® X X1 26 100 Processor (30MB Cache, up to 2.97GHz, 8 cores, 8 Threads); Qualcomm® Hexagon™ NPU up to 45TOPS |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Нейронний процесор | Qualcomm® Hexagon™ NPU up to 45TOPS |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 16GB LPDDR5X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 16GB |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard With Copilot key *Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market. Learn more: https://www.microsoft.com/en-us/windows/copilot-ai-features?r=1#faq |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Батарея | 70WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Dimension (W x H x D) | 31.52 x 22.34 x 1.79 ~ 1.99 cm (12.41" x 8.80" x 0.70" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 1.49 kg (3.28 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.29 kg (2.84 lbs) |
| Антивірус | McAfee® 30 days free trial |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support McAfee® BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | StoryCube MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2025. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | Energy star 8.0 RoHS REACH |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 9.5 |
| Номер серії | 30765 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
X1407QA-LY043W
90NB1603-M00460
Екран: 14" WUXGA
Процесор: Snapdragon X X1 26 100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
X1407QA-LY034W
90NB1601-M00440
Екран: 14" WUXGA
Процесор: Snapdragon X X1 26 100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
X1407QA-LY010W
90NB1603-M00120
Екран: 14" WUXGA
Процесор: Snapdragon X X1 26 100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
X1407QA-LY011W
90NB1603-M000Z0
Екран: 14" WUXGA
Процесор: Snapdragon X X1 26 100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
X1407QA-LY018W
90NB1602-M00110
Екран: 14" WUXGA
Процесор: Snapdragon X X1 26 100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Золотистий
X1407QA-LY013W
90NB1602-M000Y0
Екран: 14" WUXGA
Процесор: Snapdragon X X1 26 100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Золотистий
X1407QA-LY003W
90NB1601-M00100
Екран: 14" WUXGA
Процесор: Snapdragon X X1 26 100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
X1407QA-LY008W
90NB1601-M000X0
Екран: 14" WUXGA
Процесор: Snapdragon X X1 26 100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.