Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Новинка
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB17Y1-M00070
Модель:
M1807GA-S8004W

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
18" WUXGA 144 Гц
Процесор
AMD AI 7 445
Оперативна пам’ять
32 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Windows 11 Home
Вага
2.6 кг
Батарея
70 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook 18 (M1807)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook 18 (M1807) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 68 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook 18 (M1807) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB17Y1-M00070 |
| Назва моделі | M1807GA-S8004W |
| Штрихкод (Європа) | 4711636385497 |
| Штрихкод (США) | 199291385498 |
| Маркування WEEE | 2.2 |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | VSNB17Y1-BU1000 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook 18 |
| Операційна система | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Quiet Blue |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Quiet Blue |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Quiet Blue |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 18.0-inch |
| Роздільна здатність | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio |
| Модуль дисплея з LED-підсвіткою | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 144Hz refresh rate |
| Яскравість | 300nits |
| Колірна гамма | 100% sRGB color gamut |
| Текстура поверхні дисплея | Anti-glare display |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Співвідношення екрану до корпусу | 90% |
| Процесор | AMD Ryzen™ AI 7 445 Processor 2.0GHz (14MB Cache, up to 4.6GHz, 6 cores, 12 Threads); AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Нейронний процесор | AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR5 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 16GB DDR5 on board |
| Пам’ять DIMM | 16GB DDR5 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 32GB |
| Застереження щодо пам’яті | *Dual-channel memory support requires at least one SO-DIMM module. |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 68W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.4A, 68W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Вага (з батареєю) | 2.60 kg (5.73 lbs) |
| Вага (без батареї) | 2.45 kg (5.40 lbs) |
| Dimension (W x H x D) | 40.25 x 27.45 x 1.86 ~ 1.99 cm (15.85" x 10.81" x 0.73" ~ 0.78") |
| Вбудовані програми | StoryCube MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect TaskFirst Live update AI Noise Canceling |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | 3-Month GoPro Premium+ Subscription *Available in eligible markets only. Eligibility varies by region, device, and time. Terms and conditions apply. See promotion pages for details. |
| Пакет програм Microsoft Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Антивірус | McAfee® 30 days free trial |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support McAfee® BIOS Booting User Password Protection Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | 1-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2026. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | RoHS REACH |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.0 |
| Номер серії | 30785 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
M1807HA-S8055
90NB15P1-M004E0
Екран: 18.4" WUXGA 144Hz
Процесор: AMD R7-260
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
52 999 ₴M1807GA-S8009
90NB17Y1-M000A0
Екран: 18" WUXGA 144Hz
Процесор: AMD AI 5 430
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1807GA-S8007
90NB17Y1-M00080
Екран: 18" WUXGA 144Hz
Процесор: AMD AI 7 445
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1807GA-S8005
90NB17Y1-M000B0
Екран: 18" WUXGA 144Hz
Процесор: AMD AI 5 430
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1807GA-S8004W
90NB17Y1-M00070
Екран: 18" WUXGA 144Hz
Процесор: AMD AI 7 445
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
M1807HA-S8027
90NB15P1-M004H0
Екран: 18.4" WUXGA 144Hz
Процесор: AMD R7-260
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1807HA-S8025
90NB15P1-M004F0
Екран: 18.4" WUXGA 144Hz
Процесор: AMD R7-260
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
Відгуки і запитання
Тимур Джавадав
11.01.2026
Тут клавіатура з підсвіткою, тому що я замовив і консультант сказав що підсвітка є а тут не видно на іфото , що дійсно є...Щоб я не повертпв на обмін
Конфігурація: 90NB15P1-M004E0
Представник компанії ASUS
12.01.2026
Тимур Джавадав,
Якщо ви питаєте, підсвічування клавіатури є