Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Новинка
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB17M2-M00530
Модель:
M3607GA-SH089

В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
16" FHD OLED
Процесор
AMD AI 9 465
Оперативна пам’ять
32 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.7 кг
Батарея
70 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook S16 (M3607)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook S16 (M3607) з дисплеєм FHD OLED має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею FHD OLED, ноутбук Vivobook S16 (M3607) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook S16 (M3607) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 68 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook S16 (M3607) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB17M2-M00530 |
| Назва моделі | M3607GA-SH089 |
| Штрихкод (Європа) | 4711636463065 |
| Штрихкод (США) | 199291463066 |
| Маркування WEEE | 1.6 |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | VSNB17M2-BU2000 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook S16 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Cool Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Cool Silver |
| Колір клавіатури | Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Cool Silver |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 16.0-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 300nits |
| Пікова яскравість | 500nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 95% DCI-P3 color gamut |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Текстура поверхні дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Співвідношення екрану до корпусу | 89% |
| Процесор | AMD Ryzen™ AI 9 465 Processor 2.0GHz (34MB Cache, up to 5.0GHz, 10 cores, 20 Threads); AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Нейронний процесор | AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR5 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 16GB DDR5 on board |
| Пам’ять DIMM | 16GB DDR5 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 32GB |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 68W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.4A, 68W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Необхідна потужність зарядки | Min: 45W Max: 68W |
| Батарея | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Вага (з батареєю) | 1.70 kg (3.75 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.66 kg (3.66 lbs) |
| Dimension (W x H x D) | 35.70 x 25.06 x 1.59 ~ 1.79 cm (14.06" x 9.87" x 0.63" ~ 0.70") |
| Вбудовані програми | CapCut MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | 3-Month GoPro Premium+ Subscription *Available in eligible markets only. Eligibility varies by region, device, and time. Terms and conditions apply. See promotion pages for details. |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support McAfee® BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | 1-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2026. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | Energy star 8.0 RoHS REACH |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 9.6 |
| Номер серії | 30779 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
M3607KA-SH031
90NB16T2-M00290
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD AI 5 330
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
43 999 ₴M3607KA-SH044
90NB16T1-M00280
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD AI 5 330
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
M3607HA-RP066
90NB16F1-M00D50
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: AMD R9-270 16
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
M3607GA-SH089
90NB17M2-M00530
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD AI 9 465
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M3607GA-SH088
90NB17M1-M00520
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD AI 9 465
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
M3607GA-SH087X
90NB17M2-M00510
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD AI 9 465
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Сріблястий
M3607GA-SH086X
90NB17M1-M00500
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD AI 9 465
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Сірий
M3607GA-SH010
90NB17M2-M000B0
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD AI 7 445
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M3607GA-SH009
90NB17M1-M000A0
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD AI 7 445
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
M3607HA-RP111
90NB16F1-M00BW0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: AMD R9-270 16
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
M3607HA-RP010
90NB16F2-M000J0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: AMD R7-260 16
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M3607HA-RP009
90NB16F1-M000H0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: AMD R7-260 16
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
M3607HA-RP008
90NB16F2-M000F0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: AMD R7-260 16
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M3607HA-RP007
90NB16F1-M000E0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: AMD R7-260 16
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
M3607HA-RP006W
90NB16F2-M000D0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: AMD R7-260 16
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
M3607HA-RP003W
90NB16F1-M000C0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: AMD R7-260 16
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сірий
M3607HA-RP012
90NB16F2-M000L0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: AMD R5-220
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M3607HA-RP011
90NB16F1-M000K0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: AMD R5-220
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.