Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB15A1-M000S0
Модель:
X1607CA-MB021
В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
Що всередині
Екран
16" WUXGA
Процесор
Intel Core Ultra 5 225H
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.88 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Всі характеристики
Докладніше
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB15A1-M000S0 |
| Назва моделі | X1607CA-MB021 |
| Штрихкод (Європа) | |
| Штрихкод (США) | |
| WEEE | |
| BASE UNIT | VSNB15A1-BU1010 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook 16 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Quiet Blue |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Quiet Blue |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Quiet Blue |
| Військовий стандарт | N/A |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 16.0-inch |
| Роздільна здатність | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio |
| LED Backlit Unit | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 300nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 89% |
| Процесор | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225H 1.7 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 14 cores, 16 Threads); Intel® AI Boost NPU up to 13 |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® Graphics |
| Застереження щодо Intel Iris Xe | *Intel® Arc™ Graphics is only available in models with Intel® Core™ Ultra 9-185H/ Ultra 7-155H/ Ultra 5-125H processors and at least 16 GB of dual-channel memory. |
| Нейронний процесор | Intel® AI Boost NPU |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR5 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 16GB DDR5 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Застереження щодо пам’яті | *Dual-channel memory support requires at least one SO-DIMM module. |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.2 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Dimension (W x H x D) | 35.70 x 25.06 x 1.79 ~ 1.99 cm (14.06" x 9.87" x 0.70" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 1.88 kg (4.14 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.70 kg (3.75 lbs) |
| Безпека | McAfee® BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2025. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | RoHS REACH |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 9.1 |
| Номер серії | 28612 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
X1607CA-MB072
90NB15A1-M00CH0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core Ultra 7 255H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
X1607AA-MB063
90NB1722-M004S0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core Ultra 5 325
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1607AA-MB007
90NB1722-M00070
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core Ultra 5 325
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1607AA-MB006
90NB1721-M00060
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core Ultra 5 325
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
X1607CA-MB059
90NB15A2-M00670
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core Ultra 5 225H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1607CA-MB058
90NB15A1-M00660
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core Ultra 5 225H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
X1607CA-MB022
90NB15A2-M000T0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core Ultra 5 225H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1607CA-MB021
90NB15A1-M000S0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core Ultra 5 225H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
Відгуки і запитання
Павло
28.01.2026
Vivobook 16 x1607ca-mb058 (90NB15A1-M00660), який тип NAND памʼяті встановлено QLC чи TLC? І друге питання, як працює розпаяна на материнській платі 16Гб ОЗУ в одноканальному режимі чи в двох канальному? Гарантія один рік, чи зніметься з гарантії ноутбук якщо в нього додати ще одну планку SODIMM ddr5 на 16Гб? З якою частотою та таймінгами найкраще буде обрати ОЗУ для найкращої сумісності? Дякую
Конфігурація: 90NB15A1-M00660
Представник компанії ASUS
29.01.2026
Павло,
Виробника SSD, або тип мікросхем пам'яті, можна дізнатися тільки після придбання пристрою, в утиліті Aida64 (або подібних), або у технічної підтримки ASUS за серійним номером ноутбука.
Розпаяна пам'ять працює в одноканалі. Двоканальний режим активується при встановленні додаткового модуля SODIMM.
Самостійна модернізація пам'яті дозволяється. Або можна звернутися в АСЦ: https://eu-rma.asus.com/ua.
Зверніться до технічної підтримки за рекомендаціями щодо списку сумісних модулів https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=ua-ua