Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB1671-M000R0
Модель:
S3607VA-RP015

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
16" WUXGA 144 Гц
Процесор
Intel Core i7-13620H
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.7 кг
Батарея
70 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook S16 (S3607)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook S16 (S3607) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook S16 (S3607) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB1671-M000R0 |
| Назва моделі | S3607VA-RP015 |
| Штрихкод (Європа) | 4711636160827 |
| Штрихкод (США) | 199291160828 |
| WEEE | 1.54 |
| BASE UNIT | VSNB1671-BU1000 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook S16 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Cool Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Cool Silver |
| Колір клавіатури | Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Cool Silver |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 16.0-inch |
| Роздільна здатність | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio |
| LED Backlit Unit | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 144Hz refresh rate |
| Яскравість | 300nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 89% |
| Процесор | Intel® Core™ i7-13620H Processor 2.4 GHz (24MB Cache, up to 4.9 GHz, 10 cores, 16 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR5 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR5 on board |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR5 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Батарея | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Dimension (W x H x D) | 35.70 x 25.06 x 1.59 ~ 1.79 cm (14.06" x 9.87" x 0.63" ~ 0.70") |
| Вага (з батареєю) | 1.70 kg (3.75 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.56 kg (3.44 lbs) |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support McAfee® BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | CapCut MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2025. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Silver Energy star 8.0 RoHS REACH |
| Номер серії | 30781 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
S3607VA-RP175
90NB1672-M00CK0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core 7 240H
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
S3607VA-RP146
90NB1671-M00A40
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core 7 240H
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
S3607VA-RP145
90NB1672-M00A30
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core 7 240H
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
S3607CA-RP158
90NB16I2-M00BV0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core Ultra 5 225H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
S3607CA-RP011
90NB16I2-M000C0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core Ultra 5 225H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
S3607CA-RP003X
90NB16I2-M00040
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core Ultra 7 255H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Сірий
S3607AA-SH009
90NB1731-M00090
Екран: 16" WUXGA OLED
Процесор: Core Ultra 7 355 49
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
S3607AA-SH008
90NB1732-M00080
Екран: 16" WUXGA OLED
Процесор: Core Ultra 7 355 49
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
S3607AA-SH007
90NB1731-M00070
Екран: 16" WUXGA OLED
Процесор: Core Ultra 9 386H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
S3607AA-SH006
90NB1732-M00060
Екран: 16" WUXGA OLED
Процесор: Core Ultra 9 386H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
S3607AA-SH005W
90NB1731-M00050
Екран: 16" WUXGA OLED
Процесор: Core Ultra 9 386H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
S3607AA-SH004W
90NB1732-M00040
Екран: 16" WUXGA OLED
Процесор: Core Ultra 9 386H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сірий
S3607VA-RP096
90NB1671-M00740
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core 5 210H
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
S3607VA-RP095
90NB1672-M00730
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core 5 210H
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
S3607VA-RP015
90NB1671-M000R0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core i7-13620H
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
S3607VA-RP014
90NB1672-M000P0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core i7-13620H
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
S3607VA-RP013
90NB1671-M000N0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core i7-13620H
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
S3607VA-RP012
90NB1672-M000M0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core i7-13620H
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
S3607VA-RP011W
90NB1671-M000L0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core i7-13620H
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
S3607VA-RP002W
90NB1672-M000K0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core i7-13620H
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сірий
S3607CA-RP012
90NB16I1-M000D0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core Ultra 5 225H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
S3607VA-RP016
90NB1672-M000S0
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core i5-13420H
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
S3607CA-RP008
90NB16I1-M00090
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core Ultra 7 255H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
S3607CA-RP007
90NB16I2-M00080
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core Ultra 7 255H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.