Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB0Y53-M00FF0
Модель:
M1502IA-BQ311

В комплекті / особливості:
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
AMD R7-4800H/HS
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.7 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook 15 (M1502)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook 15 (M1502) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0Y53-M00FF0 |
| Модель | M1502IA-BQ311 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387035290 |
| Штрихкод (США) | 197105035294 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Terra Cotta |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Terra Cotta |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Terra Cotta |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 82 % |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 4800H/HS Mobile Processor (8C/16T, 12MB Cache, 4.2 GHz Max Boost) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR4 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 16GB |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5 |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in microphone |
| Голосове керування | with Cortana and Alexa voice-recognition support |
| Адаптер змінного струму | ø4.5, 90W AC Adapter, Output: 19V DC, 4.74A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.97 x 23.25 x 1.99 ~ 1.99 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.70 kg |
| Вага (без батареї) | 1.70 kg |
| Безпека | McAfee® LiveSafe™ BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to November 15, 2022. |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 7.4 |
| Номер серії | 20517 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
M1502YA-BQ112
90NB0X21-M00AF0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
29 999 ₴M1502YA-BQ325
90NB0X21-M00EU0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
26 999 ₴M1502YA-BQ347
90NB0X22-M00FJ0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
24 999 ₴M1502NAQ-BQ276
90NB1841-M00MF0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502NAQ-BQ275
90NB1841-M00ME0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502NAQ-BQ068
90NB1842-M00300
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502NAQ-BQ067
90NB1841-M002Z0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502NAQ-BQ062
90NB1842-M002U0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502NAQ-BQ061
90NB1841-M002T0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502NAQ-BQ058W
90NB1842-M002N0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 24 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
M1502NAQ-BQ044W
90NB1841-M00FV0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
M1502NAQ-BQ027W
90NB1841-M002M0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 24 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
M1502YA-NJ151
90NB0X22-M01NA0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ348W
90NB0X21-M00FK0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
M1502YA-BQ580
90NB0X22-M00VK0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-5825U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ579
90NB0X21-M00VJ0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-5825U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502YA-BQ355
90NB0X22-M00FT0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ350W
90NB0X22-M00FM0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ619
90NB0X22-M00XE0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ368
90NB0X21-M00HB0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502YA-BQ161
90NB0X22-M00AH0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ206
90NB0X22-M00860
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ204
90NB0X21-M00840
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502QA-BQ009
90NB1261-M00090
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-5600H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502QA-BQ021
90NB1262-M000T0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-5600H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ088
90NB0X22-M00390
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ086
90NB0X22-M00370
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ018
90NB0X21-M000P0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502YA-BQ019
90NB0X21-M000R0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502IA-BQ311
90NB0Y53-M00FF0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-4800H/HS
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Бежевий
M1502IA-BQ312
90NB0Y52-M00FH0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-4800H/HS
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502IA-BQ310
90NB0Y51-M00FE0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-4800H/HS
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502IA-EJ025W
90NB0Y51-M00HB0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-4600H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
M1502IA-BQ092
90NB0Y53-M003H0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-4800H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Бежевий
M1502IA-BQ313
90NB0Y52-M00FK0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-4600H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502IA-BQ093
90NB0Y52-M003J0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-4800H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502IA-BQ095
90NB0Y53-M003L0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-4600H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Бежевий
M1502IA-BQ094
90NB0Y51-M003K0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-4600H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502IA-BQ091
90NB0Y51-M003F0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-4800H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502IA-BQ096
90NB0Y52-M003M0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-4600H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502IA-EJ206
90NB0Y51-M00DJ0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-4600H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502IA-EJ205
90NB0Y51-M00DF0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-4800H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
Відгуки і запитання
Михайло
28.12.2024
чи підтримує він 32GB однією планкою ОЗУ
Конфігурація: 90NB0X22-M00860
Представник компанії ASUS
30.12.2024
Михайло,
Виробником перевірялася робота максимального об'єму 16 Гб