Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB0Y52-M00FK0
Модель:
M1502IA-BQ313

В комплекті / особливості:
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
AMD R5-4600H
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.7 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook 15 (M1502)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook 15 (M1502) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0Y52-M00FK0 |
| Модель | M1502IA-BQ313 |
| Штрихкод (Європа) | 4711081966500 |
| Штрихкод (США) | 195553966504 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Icelight Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Icelight Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Icelight Silver |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | N/A |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Глибина кольору | N/A for non-OLED |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 82 % |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 4600H Mobile Processor (6C/12T, 11MB Cache, 4.0 GHz Max Boost) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable\n Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | 8GB DDR4 on board |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera\nWith privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5 |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Порти | 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in\n1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in microphone |
| Голосове керування | with Cortana and Alexa voice-recognition support |
| Адаптер змінного струму | ø4.5, 90W AC Adapter, Output: 19V DC, 4.74A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.97 x 23.25 x 1.99 ~ 1.99 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.70 kg |
| Вага (без батареї) | 1.70 kg |
| Безпека | BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Trusted Platform Module (Firmware TPM)\nFingerprint sensor intergrated with Touchpad McAfee LiveSafe™ 30-day trial |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to November 15, 2022. |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 7.4 |
| Номер серії | 20517 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
M1502NAQ-BQ068
90NB1842-M00300
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
36 499 ₴M1502NAQ-BQ067
90NB1841-M002Z0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
36 499 ₴M1502NAQ-BQ322
90NB1841-M00RH0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
34 999 ₴M1502YA-BQ325
90NB0X21-M00EU0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
26 999 ₴M1502YA-BQ347
90NB0X22-M00FJ0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
26 999 ₴M1502YA-BQ112
90NB0X21-M00AF0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
26 499 ₴M1502NAQ-BQ276
90NB1841-M00MF0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502NAQ-BQ275
90NB1841-M00ME0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502NAQ-BQ062
90NB1842-M002U0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502NAQ-BQ061
90NB1841-M002T0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502NAQ-BQ058W
90NB1842-M002N0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 24 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
M1502NAQ-BQ044W
90NB1841-M00FV0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
M1502NAQ-BQ027W
90NB1841-M002M0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 24 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
M1502YA-NJ151
90NB0X22-M01NA0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ348W
90NB0X21-M00FK0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
M1502YA-BQ580
90NB0X22-M00VK0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-5825U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ579
90NB0X21-M00VJ0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-5825U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502YA-BQ355
90NB0X22-M00FT0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ350W
90NB0X22-M00FM0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ619
90NB0X22-M00XE0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ368
90NB0X21-M00HB0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502YA-BQ161
90NB0X22-M00AH0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ206
90NB0X22-M00860
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ204
90NB0X21-M00840
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502QA-BQ009
90NB1261-M00090
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-5600H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502QA-BQ021
90NB1262-M000T0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-5600H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ088
90NB0X22-M00390
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ086
90NB0X22-M00370
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502YA-BQ018
90NB0X21-M000P0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502YA-BQ019
90NB0X21-M000R0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502IA-BQ311
90NB0Y53-M00FF0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-4800H/HS
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Бежевий
M1502IA-BQ312
90NB0Y52-M00FH0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-4800H/HS
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502IA-BQ310
90NB0Y51-M00FE0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-4800H/HS
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502IA-EJ025W
90NB0Y51-M00HB0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-4600H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
M1502IA-BQ092
90NB0Y53-M003H0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-4800H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Бежевий
M1502IA-BQ313
90NB0Y52-M00FK0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-4600H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502IA-BQ093
90NB0Y52-M003J0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-4800H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502IA-BQ095
90NB0Y53-M003L0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-4600H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Бежевий
M1502IA-BQ094
90NB0Y51-M003K0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-4600H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502IA-BQ091
90NB0Y51-M003F0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-4800H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502IA-BQ096
90NB0Y52-M003M0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-4600H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1502IA-EJ206
90NB0Y51-M00DJ0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-4600H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
M1502IA-EJ205
90NB0Y51-M00DF0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-4800H
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
Відгуки і запитання
Михайло
28.12.2024
чи підтримує він 32GB однією планкою ОЗУ
Конфігурація: 90NB0X22-M00860
Представник компанії ASUS
30.12.2024
Михайло,
Виробником перевірялася робота максимального об'єму 16 Гб