Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB1831-M001Z0
Модель:
M1605NAQ-SH055

В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
16" FHD OLED
Процесор
AMD R5-150
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.88 кг
Батарея
50 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook 16 OLED (M1605)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook 16 OLED (M1605) з дисплеєм FHD OLED має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею FHD OLED, ноутбук Vivobook 16 OLED (M1605) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook 16 OLED (M1605) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 68 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook 16 OLED (M1605) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB1831-M001Z0 |
| Назва моделі | M1605NAQ-SH055 |
| Штрихкод (Європа) | 4711636385183 |
| Штрихкод (США) | 199291385184 |
| Маркування WEEE | 1.68 |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | VSNB1831-BU2010 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook 16 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Indie Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Indie Black |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Indie Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 16.0-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 300nits |
| Колірна гамма | 95% DCI-P3 color gamut |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Текстура поверхні дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Співвідношення екрану до корпусу | 86% |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 150 Processor 3.3GHz (18MB Cache, up to 4.55 GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR5 on board |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR5 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 68W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.4A, 68W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Вага (з батареєю) | 1.88 kg (4.14 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.68 kg (3.70 lbs) |
| Dimension (W x H x D) | 35.87 x 24.95 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.12" x 9.82" x 0.78" ~ 0.78") |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect TaskFirst Live update AI Noise Canceling |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | 3-Month GoPro Premium+ Subscription *Available in eligible markets only. Eligibility varies by region, device, and time. Terms and conditions apply. See promotion pages for details. |
| Безпека | McAfee® BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | 1-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2026. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Silver Energy star 8.0 RoHS REACH |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.3 |
| Номер серії | 22409 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
M1605YA-MB542
90NB10R2-M00V70
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
28 999 ₴M1605YA-MB541
90NB10R1-M00V60
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
24 999 ₴M1605NAQ-SH056
90NB1832-M00200
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1605NAQ-SH055
90NB1831-M001Z0
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1605NAQ-SH054
90NB1832-M001Y0
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1605NAQ-SH053
90NB1831-M001X0
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1605NAQ-SH011W
90NB1831-M001V0
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
M1605NAQ-MB265
90NB1831-M00EB0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 24 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1605NAQ-MB166
90NB1832-M007N0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1605NAQ-MB058
90NB1832-M00220
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1605NAQ-MB057
90NB1831-M00210
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1605YA-MB591
90NB10R1-M016E0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1605YA-MB687
90NB10R1-M013E0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1605YA-MB688
90NB10R2-M013F0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1605YA-MB025
90NB10R2-M000Z0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1605YA-MB023
90NB10R2-M000X0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1605YA-MB022
90NB10R1-M000W0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1605YA-MB024
90NB10R1-M000Y0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Тарас
12.11.2024
добрий вечір. яка модель мережевого контролера mediatek є в цьому ноутбуці?
Конфігурація: 90NB10R1-M000W0
Представник компанії ASUS
13.11.2024
Тарас,
точну модель встановленого обладнання можна дізнатися тільки за серійним номером ноутбука, у технічної підтримки
Таня
09.09.2024
Доброго дня
Підкажіть, будь ласка, наскільки часу хватає батареї при стандартній роботі , особливо не навантажуючи (перегляд відео, робота в Гугл документах)
Конфігурація: 90NB10R1-M000W0
Представник компанії ASUS
10.09.2024
Таня, орієнтовний час автономної роботи - до 6-8 годин (залежить від навантаження)
ivan
02.09.2024
Вітаю! Яку максимальну кількість оперативної пам’яті підтримує дана модель ноутбука?
Конфігурація: 90NB10R2-M000Z0
Представник компанії ASUS
02.09.2024
ivan, Виробником перевірялася робота максимального об'єму 16 Гб