Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB10R2-M013F0
Модель:
M1605YA-MB688

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
16" WUXGA
Процесор
AMD R7-7730U
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.88 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook 16 (M1605)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook 16 (M1605) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 45 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook 16 (M1605) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB10R2-M013F0 |
| Назва моделі | M1605YA-MB688 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387681787 |
| Штрихкод (США) | 197105681781 |
| WEEE | 1.68 |
| BASE UNIT | VSNB10R2-BU1001 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook 16 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Cool Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Cool Silver |
| Колір клавіатури | Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Cool Silver |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 16.0-inch |
| Роздільна здатність | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio |
| LED Backlit Unit | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 300nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Співвідношення екрану до корпусу | 86% |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 7730U Processor 2.0GHz (20MB Cache, up to 4.5 GHz, 8 cores, 16 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR4 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 16GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Тачпад | Touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | with Cortana voice-recognition support |
| Живлення | ø4.5, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Dimension (W x H x D) | 35.87 x 24.95 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.12" x 9.82" x 0.78" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 1.88 kg (4.14 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.68 kg (3.70 lbs) |
| Безпека | McAfee® BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS Intelligent Performance Technology AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2024. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Silver Energy star 8.0 RoHS REACH |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.4 |
| Номер серії | 22409 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
M1605YA-MB542
90NB10R2-M00V70
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
28 999 ₴M1605YA-MB541
90NB10R1-M00V60
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
24 999 ₴M1605NAQ-SH056
90NB1832-M00200
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1605NAQ-SH055
90NB1831-M001Z0
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1605NAQ-SH054
90NB1832-M001Y0
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1605NAQ-SH053
90NB1831-M001X0
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1605NAQ-SH011W
90NB1831-M001V0
Екран: 16" FHD OLED
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
M1605NAQ-MB265
90NB1831-M00EB0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 24 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1605NAQ-MB166
90NB1832-M007N0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1605NAQ-MB058
90NB1832-M00220
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1605NAQ-MB057
90NB1831-M00210
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1605YA-MB591
90NB10R1-M016E0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1605YA-MB687
90NB10R1-M013E0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1605YA-MB688
90NB10R2-M013F0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1605YA-MB025
90NB10R2-M000Z0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1605YA-MB023
90NB10R2-M000X0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1605YA-MB022
90NB10R1-M000W0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1605YA-MB024
90NB10R1-M000Y0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Тарас
12.11.2024
добрий вечір. яка модель мережевого контролера mediatek є в цьому ноутбуці?
Конфігурація: 90NB10R1-M000W0
Представник компанії ASUS
13.11.2024
Тарас,
точну модель встановленого обладнання можна дізнатися тільки за серійним номером ноутбука, у технічної підтримки
Таня
09.09.2024
Доброго дня
Підкажіть, будь ласка, наскільки часу хватає батареї при стандартній роботі , особливо не навантажуючи (перегляд відео, робота в Гугл документах)
Конфігурація: 90NB10R1-M000W0
Представник компанії ASUS
10.09.2024
Таня, орієнтовний час автономної роботи - до 6-8 годин (залежить від навантаження)
ivan
02.09.2024
Вітаю! Яку максимальну кількість оперативної пам’яті підтримує дана модель ноутбука?
Конфігурація: 90NB10R2-M000Z0
Представник компанії ASUS
02.09.2024
ivan, Виробником перевірялася робота максимального об'єму 16 Гб